Fortepiany od Kawai

Marka Kawai to jeden z najlepszych producentów instrumentów klawiszowych na świecie. Nie dziwi więc, że fortepiany tego producenta wzbudzają zachwyt nie tylko brzmieniem, ale i niepowtarzalnym wyglądem. Są zawsze dopracowane co do najmniejszego szczegółu, i chętnie kupowane zarówno do domowych salonów, jak i sal koncertowych oraz szkół na całym świecie.


Kawai GM-10K


Kawai GM-10K to jeden z mniejszych modeli fortepianów. Dzięki temu cieszy się ogromną popularnością, zmieści się nawet do niewielkich pomieszczeń. Jest idealnym fortepianem do salonu. Nie ustępuje w niczym większym modelom – jest tak samo precyzyjnie wykonany, zapewnia nieskazitelne brzmienie. Grający odczuwa wysoki komfort podczas gry, przede wszystkim dzięki precyzyjnym mechanizmom i innowacyjnym komponentom. Jest to bardzo wysokiej jakości instrument za niewygórowaną cenę.

Kawai GX-3

Jest to fortepian koncertowy o brzmieniu najwyższej klasy. Łączy w sobie jakość japońskiego fachu rzemieślniczego oraz nowoczesne technologie. Jedną z nich jest bezkonkurencyjna akcja klawiatury Millenium III, stworzonej z karbonu ABS. Jest ona niesłychanie wytrzymała i stabilna. Pozwala na granie pianissimo, bez utraty mocy brzmienia. Fortepian ten charakteryzuje nowoczesny, elegancki design.

Kawai EX-L


Model ten jest esencją umiejętności japońskich mistrzów. Stworzony z naturalnych, wysokiej jakości materiałów jest fortepianem koncertowym z najwyższej półki. Każdy model poddawany jest wielu testom i precyzyjnemu strojeniu. Fortepian wyposażony jest w kolektor brzmienia Core System, oraz cechuje się wcześniej wspomnianą akcja klawiatury Millenium III. Białe klawisze wykonane są z antypoślizgowej powierzchni Neotex (mającej na celu absorbowanie potu z palców), która imituje kość słoniową, a czarne z hebanu syntetycznego. Model ten posiada zamek klapy i pokrywy klawiatury, wytworzony m.in. z kompozytu ABS. Pulpit na nuty może być ustawiony w pięciu pozycjach. Fortepian przeznaczony jest na duże sceny – tam naprawdę można usłyszeć jego pełne możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *